Forum J.Jerryg'o Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Polecany niskooprocentowany kredyt dla firm?
Autor Wiadomość
adasko 

Wysłany: 2015-07-25, 21:37   Polecany niskooprocentowany kredyt dla firm?

Wkrótce otwieram korporację a także poszukuję kogoś, kto zaproponuje mi niskoprocentowy kredyt dla firm . Spełniam wszystkie wymogi, mam zdolność kredytową, niemniej jednak nie chcę płacić wysokich odsetek a także sporych kosztów przygotowania.

AmAndA

Wysłany: 2015-07-25, 21:38   

Za wycieraczką własnego samochodu zastałem ulotkę, na temat kredytu dla korporacji bez zaświadczeń zus a także us. Sądzicie że to bezpieczna propozycja, z której warto korzystać? Wydaje mi się, że podobne oferty nie istnieją na rynku.

klaudynka 

Wysłany: 2015-07-25, 21:38   

Przeglądam globalną sieć od kilku godzin a także nie mogę wyszukać żadnego kredytu dla nowych korporacji, która nie miałaby wyjątkowo restrykcyjnych wymogów. Może jesteście w stanie mi jakoś pomóc, żebym dostała kredyt na ok. 10 000 pln na 2 lata?

han_solo 

Wysłany: 2015-07-25, 21:40   

Odebrałem niedawno telefon od upoważnionego pracownika jakiejś firmy, oferującej mi pożyczki dla nowych firm . Skąd oni wiedzieli, że parę dni temu rozpocząłem prowadzić swoją działalność? Propozycja kredytu wydawała nam się ciekawa, niemniej jednak podejrzane jest to, że tak śpiesznie mnie znaleźli. Jak?

akira 

Wysłany: 2015-07-25, 21:41   

Jakie papiery musi posiadać właściciel firmy, aby bank przyznał mu pożyczkę? Ostatnimi czasy w moje ręce dostał się artykuł, w którym dokładnie opisano kredyt dla firm bez zaświadczeń zus i us . Uważam to za ciekawą propozycją, niemniej jednak czy rzeczywiście bezpieczną a także tak przyjemną, jak w tym artykule.

Odpowiedz do tematu